BİDEV’den örnek proje – Basketbol Haberleri

BİDEV liderliğinde, Mütevelli Heyeti Üyesi Komut Turam koordinesinde, Avrupa Komisyonu Erasmus+ tarafınca kabul gören ve onaylanan ‘BİDEV BasketForAll Projesi’ kapsamında “3×3 Turnuvası” hafta sonu Spor İstanbul A.Ş. Fatih Spor Kompleksi Spor Salonunda gerçekleştirildi. Turnuvaya 11-12 yaş grubunda kız ve adam 48 sporcu katılırken, 4 kız, 8 adam ekip savaşım etti.

Genel amacımı “basketbol paydaşları içinde sektörler arası iş birliğinin arttırılması” olan “BİDEV BasketForAll 3×3 Basketbol Turnuvası’nda genç sporcuların hem saha içindeki becerilerine hem de akranları ile sosyalleşme boyutuna odaklanmayı hedeflendi ve fazlaca verimli bir organizasyona imza atıldı.

BİDEV’den örnek proje

Turnuva sonrasında hem katılımcılara hem de öne çıkan ekip ve sporculara BİDEV Genel Sekreteri Coşkun Teziç ve organizasyonun düzenlenmesinde büyük emeği bulunan Turhan Koray tarafınca ödüller verildi.

Sporcu ailelerinin de ilgi gösterdiği organizasyona, BİDEV adına Yönetim Kurulu Üyeleri Gökyüzü Kasapoğlu, Murat Yosmaoğlu, Kurucu Üye Sinan Güler, Mütevelliler Tamer Oyguç ve Umut Avcı da katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz