Nesibe Aydın oyuncuları, Ankara’da öğrencilerle buluştu – Basketbol Haberleri

Meydana gelen etkinlikte öğrenciler takımın oyuncuları; Gülşah Duman Bıçakçı, Feride Şevval Akalan, Jessica Thomas, Rojin Yolcu, Elif Davet, Pelin Derya Bilgiç, Gamze Takmaz, Aishah Sutherland, Ada Naz Çorum, Şeyma Yılık, İlayda Güner ve Reka Bernath ile bir araya geldi.

Lansman toplantısında; Nesibe Aydın Spor Kulübü Başkanı Mirkan Aydın, Yönetim Kurulu Danışmanı Melek Aydın, Asbaşkan Ali Kavaklıoğlu ve Başantrenör Erman Okerman da yer aldı.

Görüşmede söz alan Nesibe Aydın Spor Kulübü Başkanı Mirkan Aydın, 6 yıl ilkin bir yola çıktıklarını belirterek, “Şu anda Süper Ligin en güçlü ekiplerinden biri olarak 100 senelik zamanı olan Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray şeklinde kulüplerle bire bir savaşım ediyoruz. Maçlarımızda takımımızı desteklemenizi rica ediyoruz. Siz değerli ziyaretçilerimizin tribünlerdeki varlığı bizlere güç veriyor” dedi. Kulübün Başantrenörü Erman Okerman ise fazlaca hususi bir sezonun kendilerini beklediğini söyleyerek, “Sizleri maçlarda ne olursa olsun görmek istiyoruz. Oldukca mutlu bir dönemde ilinti hissederek çalışıyoruz” diye konuştu.

Meydana getirilen konuşmaların arkasından öğrenciler ve sporcular içinde soru-cevap etkinliği gerçekleştirildi. Öğrencilerin merak ettiklerini yanıtlayan sporcular, ondan sonra öğrencilerle birlikte fotoğraf çektirdi ve imza verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz