Vanessa Bryant’tan Kobe Bryant için duygusal mesaj: Daima ve sonsuza kadar… – Basketbol Haberleri

ABDli efsaneleşmiş basketbolcu Kobe Bryant ve 13 yaşındaki kızı Gianna, Ocak 2020’de meydana gelen kazada vefat etmişti. NBA yıldızı ile kızının hayata veda etmiş olduğu kazada altı şahıs daha yaşamını yitirmişti.

İŞTE GÜNCEL PUAN DURUMU

EŞİNİ ANDI

Vanessa Bryant, 1999’da bir müzik klibinin çekimi esnasında tanıştığı eşini 45’inci yaş gününde unutmadı. Bryant, vefat eden Kobe Bryant’ı andı.

’45’İNCİ YAŞIN KUTLU OLSUN’

23 Ağustos 1978 doğumlu eşiyle beraber çekilen eski fotoğraflarını paylaşan Vanessa Bryant, “45’inci yaşın mübarek olsun bebeğim. Seni daima ve sonsuza kadar seveceğim” ifadelerini yayınladı.

Vanessa Bryanttan Kobe Bryant için duygusal mesaj: Daima ve sonsuza kadar...

DAVA AÇMIŞTI

Öte taraftan Vanessa Bryant, daha ilkin 13 yaşlarında kızı Gianna ve basketbol efsanesi eşi Kobe Bryant’ın yaşamını kaybetmiş olduğu kazada gösterilen fotoğraflarla ilgili Los Angeles Polis Merkezi’ne dava açmıştı. Los Angeles Polis Merkezi, Bryant ile ortalama 29 milyon dolarlık bir anlaşmaya varmıştı.,

‘MAHVEDERİM’

‘EŞİ VE KIZI İÇİN MÜCADELE VERDİ’

Bryant’ın avukatları yaptıkları açıklamada, “Vanessa Bryant, eşi ve kızı için savaşım verdi. Bu davadaki zaferimizin bu tür bir olayın yaşanmasına engel olacağını umuyoruz” şeklinde konuşmuştu. Aynı kazada eşini ve kızını kaybeden alıştırmacı Chris Chester’ın da 20 milyon dolar tazminat alacağı belirtilmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz