Galatasaray Nef’te hedef; Şampiyonlar Ligi’nde Final-Four – Basketbol Haberleri

Galatasaray Adam Basketbol Ekibi Genel Menajeri Turgay Zeytingöz, İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine yeni sürem emekleri, hedefler ve aktarma emekleri hakkında konuştu.

Yeni sürem için her insana sıhhatli ve başarıya ulaşmış bir sürem dileyen Zeytingöz, “Galatasaray olarak bu sürem da gayemiz Türkiye Ligi’nde yarışmacı olup, sonuna kadar gidebilmek. Ümit ederim her insanın istediklerini gerçekleştirdiği ve en önemlisi sıhhatli bir sürem olur. Ikimiz de bu yıl neler yapabileceğiz göreceğiz” diye konuştu.

“5 yeni yabancı ve mühim bir Türk rotasyonuyla sezona başlıyoruz”

Geçirme emekleri hakkında informasyon veren Turgay Zeytingöz, “Yeni bir kadromuz var. Geçen seneden aramızda Göksenin, Sadık ve Muhaymin var. Onun haricinde altyapımızdan bu sürem aramıza katılan oyuncularımız var. 5 tane yeni yabancı ve oldukça ciddi anlamda mühim bir Türk rotasyonuyla sezona başlıyoruz. Şu an için 5 tane yabancımız var. Şampiyonlar Ligi’ni de düşünerek 6. yabancı oyuncu ile ilgili bir çalışmamız bir ihtimal ileride olacak. Şu an itibarıyla ekip antrenmanlara başladı. Bunu daha sonrasına değerlendirmeyi uygun buluyoruz” şeklinde konuştu.

“Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde Final-Four hayalimiz var”

Bu sezonki hedefler için ise Zeytingöz, “Galatasaray olarak hedefimiz ilk olarak camiamıza ve taraftarımıza yakışır bir ekip olmak, burada sonuna kadar savaşım etmek. Şampiyonlar Ligi’nde de bu sürem en başından dile getirmekte bir sakınca görmüyorum; Final-Four hayalimiz var. İnşallah hem Türkiye Ligi’nde hem de Şampiyonlar Ligi’nde istediklerimize ulaştığımız bir lig olur” açıklamasında bulunmuş oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz