Bursaspor’a yeni isim sponsoru – Basketbol Haberleri

 Basketbol Süper Liginin iddialı takımlarından Bursaspor Basketbol A Ekibi ile aracı kurum sektörünün köklü ve büyük şirketlerinden İNFO Yatırım, büyük bir isim ve forma sponsorluğuyla güçlerini birleştirdi. Sponsorluk anlaşmasına gore Bursaspor Basketbol Kulübü 2023-2024 sezonunda Bursaspor İNFO Yatırım adı ve forma sponsorluğuyla savaşım edecek.

Görkemli imza töreni

14 Ağustos Pazartesi günü Bursa Sulh Spor Salonu’nda meydana gelen görkemli imza törenine İNFO Yatırım’ın bağlı olduğu Hedef Tüm ortaklık’in ve İNFO Yatırım’ın Yönetim Kurulu Başkanı Namık Kemal Gökalp, Hedef Tüm ortaklık ve İNFO Yatırım Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ziya Gökalp, İNFO Yatırım Genel Müdürü Tarkan Akgül ile Bursaspor Basketbol Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Sezgin, Bursaspor Genel Menajeri Emsalsiz Önver, Bursaspor Basketbol Koçu Jure Zdovc, tüm ekip oyuncuları ve Bursasporlu taraftarlar katıldı.

‘Cumhuriyetin 100. yılını sporu destekleyerek kutluyoruz’

Lansman açılışında konuşan Hedef Tüm ortaklık ve İNFO Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Namık Kemal Gökalp, anlaşmayla ilgili şu değerlendirmeyi yapmış oldu:

“Hedef Tüm ortaklık grup şirketlerimizden, ülkemizin köklü ve büyük aracı kurumlarından İNFO Yatırım olarak yatırımcılarımıza nasıl destek oluyorsak, sermayenin tabana yayılması, kapsayıcı ve sürdürülebilir bir iktisat için nasıl savaşım ediyorsak, Cumhuriyetimizin 100. senesinde da Bursaspor Basketbol Ekibi’nı ve bu kuvvetli ekip üstünden basketbol sporunu destekleyerek ülkemize ve toplumumuza katkıda bulunma sonucu aldık. Bu anlaşmayla beraber yatırım sektörünün süper liginde olan İNFO Yatırım şirketimizle, basketbol sporunun süper ligine de büyük ve mühim bir adım atıyoruz. Bursaspor Basketbol Ekibi ile İNFO Yatırım içinde gerçekleşen isim sponsorluğu anlaşmasına gore bu büyük ekip 1 yıl süresince ‘Bursaspor İNFO Yatırım’ ismiyle savaşım edecek.  Bu büyük beraberliğin büyük bir sinerji ve büyük başarılar getireceğine yürekten inanıyorum. Takımımıza yeni katılan oyuncularımıza da hoş geldiniz diyor, tüm takıma zaferlerle dolu başarıya ulaşmış bir sürem temenni ediyorum.”

‘İNFO Yatırım’a sonsuz teşekkürler’

Sponsorluk anlaşmasının kulübün hedeflerine ulaşmasında mühim bir oranı olacağını belirten Bursaspor Basketbol Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Sezgin ise şunları söylemiş oldu:

“Bursaspor İNFO Yatırım imza lansmanına hepiniz hoş geldiniz. Basketbol Süper Ligi’nde 5. senemizi geçireceğimiz bu yıl itibariyle takımımızın adı Hedef Tüm ortaklık bünyesinde bulunan İNFO Yatırım ile beraber Bursaspor İNFO Yatırım olmuştur. Bu yıl Genel Menajerimiz Emsalsiz Önver ve Koçumuz Jure Zdovc ile aktarma sezonuna başladık. Genel Menajerimiz ve koçumuzun önderliğinde yabancı ve yerli transferlerini süratli bir halde bitirdik. Önümüzdeki yıl play-off serisinde yer alma hedefiyle başlayacağımız ligin ilk müsabakasını iple çekiyoruz. Ek olarak Avrupa Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde Türk bayrağını dalgalandırmaya ve Bursaspor’umuzun armasını şerefle temsil etmeye devam ediyoruz. Huzurlarınızda yeni isim sponsorumuz Hedef Tüm ortaklık ve İNFO Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Namık Kemal Gökalp, Başkan Yardımcısı Mehmet Ziya Gökalp ve Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Kırımlı ve İNFO Yatırım Genel Müdürü Tarkan Akgül’e bu iş birlikteliği için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Camiamıza ve Türk basketboluna hayırlı olsun.”

“Gözümüz artık daha yükseklerde”

Sponsorluk anlaşmasının ayrıntılarını paylaşan İNFO Yatırım Genel Müdürü Tarkan Akgül şunları söylemiş oldu: “Bireysel ve kurumsal yatırımcılarımızın İNFO Yatırım’a duyduğu güvenle istikrarlı halde büyüyor, güçleniyoruz. Şimdi artık gözümüz daha yükseklerde… İNFO Yatırım olarak Cumhuriyetimizin 100. Yıldönümünde, spora ve sporcuya destek vererek anlamlı ve kıymetli bir iş birliğine imza atıyoruz. Bugün burada, her insanın huzurunda imzalayacağımız anlaşmayla, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin iddialı takımlarından Bursaspor Basketbol A Ekibi ile yatırım ve aracı kurum sektörünün köklü şirketlerinden İNFO Yatırım olarak güçlerimizi birleştiriyoruz.”

Anlaşmayla beraber Bursaspor Basketbol Kulübü’nün bu sürem Bursaspor İNFO Yatırım adıyla ve forma sponsorluğuyla savaşım edeceğini belirten Akgül, şu detayları verdi: “İNFO Yatırım olarak, Bursaspor Basketbol Sportif Hizmetleri A.Ş. ile Forma Reklam, İsim Hakkı ve Sponsorluk Sözleşmesi kapsamında mutabık kaldık. Bursaspor Basketbol’un Play-Off’a kalması halinde reklam ve sponsorluk bedeli olarak tarafımızdan bu bütçeye ek bir ödeme daha yapılacak. Bu sürem sponsorluğun yanı sıra yeşil-beyazlı ekibimize kuvvetli yazışma kampanyalarıyla, yeni projeler ve değişik iş birlikleriyle de destek vereceğiz. Beraber büyük başarılara imza atacağız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz