Olympiakos cephesinden Sloukas’a olay sözler! Sen, yalancı ve hainsin! – Basketbol Haberleri

Olympiakos ile yollarını ayıran Kostas Sloukas’ın öncesiz rakip Panathinaikos’la anlaşması, oyuncunun transferine büyük seviyede bitti gözüyle bakan Fenerbahçe Beko’nun hesaplarını alt üst ederken, Yunanistan’da büyük sansasyon yarattı.

‘AVRUPA’NIN EN İYİSİ OLACAK’

ÇOK AĞIR İFADELER

Olympiakos’un sahiplerinden Giorgos Angelopoulos, Sloukas aleyhinde ağır ifadeler kullanarak, “Zor zamanlarında seni çağırdığımız için bizlere teşekkür ettin. Bizlere, Olympiakos’ta herkesten daha çok kalmak istediğini sadece Koç Georgios Bartzokas’ın seni fazla oynatmadığı için sıkıntıda bulunduğunu belirttin. Antrenörümüzle orta yol bulmayı önerdik. Panathianikos’a gitmemeni istediğimizde, oraya 10 milyon Euro’ya bile gitmeyeceğini söylemiştin. Asla bir hain olmadığını ve Olympiacos’a gelmek için daha iyi paraları geri çevirdiğini ifade etmiştin. Sen, yalancı ve hainsin” dedi.

Olympiakos cephesinden Sloukasa olay sözler Sen, yalancı ve hainsin

3 YILLIĞINA 10 MİLYON EURO

Fenerbahçe Beko’nun 2 yıllığına 4 milyon Euro teklif etmiş olduğu Kostas Sloukas, yeni sezona koç Ergin Ataman yönetiminde girecek olan Panathinaikos’un 3 yıllığına 10 milyon Euro önermesi üstüne yeşil beyazlı kulübe geçirme olmuştu.

‘SLOUKAS’I KAÇIRIP ZORLA İMZA ATTIRMADIK’

Panathınaikos‘un sahibi ve başkanı Dimitris Giannakopoulos, Olympiakos toplumunun Kostas Sloukas’ın transferine gösterdiği tepkiler üstüne toplumsal medyadan bir izahat yapmış oldu. Giannakopoulos, “Bu transferin arkasından bizlere gelen yorumlardan bazıları rahatsızlık içeriyor. Biz yasadışı bir şey yapmadık. Kimseyi kaçırmadık yada sıkıntılı geçirme etmedik. Kostas Sloukas özgür bir oyuncuydu. İşler tamamen ustalaşmış bir çerçevede gelişti. Oyuncuların kaçırmış olduğu ve zorla imza attırılmış olduğu günler geçmişte kaldı. Sloukas Avrupa’nın en iyi oyuncularından biri. Bizi hedeflerimize ulaştırabilecek türden bir önder. Bu şekilde bir oyuncuyu kadromuza kattığımız için oldukça mutluyuz” dedi.

Olympiakos cephesinden Sloukasa olay sözler Sen, yalancı ve hainsin

SERVET ÖNERDİLER

Olympiakos cephesinden Sloukasa olay sözler Sen, yalancı ve hainsin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz