Galatasaray, Fenerbahçe’nin yıldızını kaptı! Anlaşma tamam – Basketbol Haberleri

Yeni sezonda iddialı bir kadro oluşturmak için çalışmalarına süregelen Galatasaray Adam Basketbol Ekibi, Fenerbahçe Beko’nun tecrübeli guardı İsmet AKpınar’ı ekibine kattı.

YENİ KOÇLA YOLA DEVAM KARARI

Sarı Kırmızılı ekip sezona Yunan koç Andreas Pistoilis ile başlamış ve beklentileri karşılayamamıştı. Peşinden değişikliğe gitmeye kabul eden Galatasaray, Zvezdan Mitrovic ile yola devam etmek sonucu aldı. Bu kararın peşinden yükselişe geçen Galatasaray Nef, play-off’lara kalma başarısı gösterdi. Sadece Sarı Kırmızılı ekip düzgüsel sezonu ligde önder bitiren Türk Telekom’a diş geçiremedi ve seriden elenerek sezonu tamamladı.

SIRALAMA AÇIKLANDI

Bu sezona daha iddialı bir kadro oluşturmak isteyen Sarı Kırmızılı ekibin kurmayları sürpriz bir adı gündemine aldı. Fenerbahçe Beko’da kafi forma şansı bulamayan İsmet Akpınar’a teklif götürmüştü.

KARARINI VERDİ VE ‘EVET’ DEDİ

Fenerbahçe’de yerli rotasyonunda kendisine rol bulmakta zorluk çeken ve daha çok parkede kalmak isteyen 28 yaşındaki basketbolcu, Luca D’Alessandro’nun haberine nazaran, kararını verdi ve Sarı Kırmızılı ekibin teklifine evet dedi.

Resmi açıklamanın kısa bir süre içinde yapılması umut ediliyor.

YENİ TAKIMINI AÇIKLADI

Galatasaray, Fenerbahçenin yıldızını kaptı Anlaşma tamam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz