Anadolu Efes’ten Ergin Ataman’a büyük jest – Basketbol Haberleri

Kim bilir ilk kez görevinden ayrılan bir alıştırmacı için bu denli büyük bir kutlama ve merasim yapılırken, Başkan Özilhan’ın teşekkür hitabı başarıya ulaşmış çalıştırıcıyı gururlandırdı. Özilhan, Ergin Ataman’ın kendilerine yaşattığı sayısız başarı için, Anadolu Efes Kulübü’nü Euroleague’in zirvesine çıkardığı için, ayrılık sonucu aldıktan sonrasında bile kendisine verdiği sözü tutup Basketbol Süper Ligi’nde şampiyonluk luğu yaşattığı için bu kulübün efsanelerinden birisi haline geldiğini, bundan dolayı kendisine sonsuz teşekkür ettiğini söylemiş oldu. Özilhan, “Aslen bu ayrılığı biz kısa süreli bir ayrılık olarak görüyoruz. Kimi zaman ayrılıklar iki tarafa da iyi gelir, ikimiz de bu şekilde bir ayrılık sonucu aldık” dedi.

ARTIK MÜTEVELLİ HEYETİNDE

Sadece gecenin sürprizi Başkan Tuncay Özilhan’ın, Ergin Ataman’a mütevelli heyeti teklifiyle yaşandı. Başkan Özilhan, “Hocamız da kabul ederse, kendisini grubumuzun mütevelli heyetinde görmek isteriz. Zira devamlı bizimle olmasını istiyoruz. Aslına bakarsan oğlu Sarp, bizimle olacak, maçlarımıza gelecek. Hocamız da bu teklifimizi kabul ederse, o da bizlerden ayrılmamış olacak” ifadelerini kullandı.

Koç Ergin Ataman da bu teklifin kendisine gurur verdiğini ve seve seve Anadolu Efes ailesinin bir ferdi olarak kalacağını söylemiş oldu.

 

Anadolu Efesten Ergin Atamana büyük jest

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz