Manisa BŞB’de Ahmet Kandemir gelişmesi – Basketbol Haberleri

Manisa BŞB, Hakan Demir’in vedasıyla ilgili, “Bilinmiş olduğu suretiyle Başantrenörümüz Sayın Hakan Demir, İran Ulusal Ekibi’nın başantrenörlük görevini üstlenmiştir, 2023 Dünya Şampiyonası’nda ve Asya Kupası’nda vazife yapmış olacaktır. Sayın Hakan Demir’e Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü’müze yapmış olduğu tüm katkılardan dolayı teşekkür ediyor kendisine İran Ulusal Ekibi’nda ve bundan sonraki yaşantısında sonsuz başarılar diliyoruz” açıklamasını yapmış oldu. 

VEDA MESAJI YAYINLADI

Demir de toplumsal hesaplarından, “Sevgili Manisa taraftarı. Hepinize ayrı ayrı oldukca teşekkür ederim. Bu sürem bu şekilde olması gerekti. İnşallah bigün yeniden görüşürüz. Ayrılık da sevdaya dair” mesajını paylaştı.
Manisa ekibi Demir’in yerine ligde birçok ekibi çalıştıran Ahmet Kandemir’le görüşmelere başladı. Sezona Beşiktaş’ta başlayıp peşinden Kosova’da Prishtina takımını çalıştıran Ahmet Kandemir’in yarın Manisa’ya gelmiş olarak yönetimle görüşme yapacağı öğrenildi. Kandemir Manisa BŞB Genel Menajeri Nihat Mala’yla daha ilkin Pınar Karşıyaka’da da beraber vazife yapmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz