Veli Deveciler: Alt sıralarla aramızdaki bağı koparmak istiyoruz – Basketbol Haberleri

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde bu sürem bilhassa iç sahada gösterdiği iyi performansla Play-Off hattına adını yazdıran Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket’te Başkan Veli Deveciler, ligi en iyi yerde bitirmek istediklerini söylemiş oldu. Bu hafta Onvo Büyükçekmece deplasmanına çıkacak Denizli temsilcisinde Deveciler, “İstanbul deplasmanından da galibiyetle dönerek alt sıralarla aramızdaki bağları koparmak istiyoruz. Hedefimiz ligi en iyi yerde tamamlamak” diye konuştu.

Son olarak ligde Bahçeşehir Koleji’ni Denizli’de yenik eden Merkezefendi’de Veli Deveciler, hedeflerinin ligi en iyi yerde tamamlamak bulunduğunu söylemiş oldu. Deveciler, “Bilhassa iç sahada gösterdiğimiz performans bizi mutlu ediyor. Üst üste 7 maç kazanmayı başardık. Deplasmanlarda kimi zaman sıkıntılar yaşıyoruz. Bunun da üstesinden geleceğiz ve hedeflediğimiz noktaya geleceğiz. Alıştırmacı Zafer Aktaş ve ekibi başta olmak suretiyle oyuncularımız ellerinden geleni fazlasıyla yapıyor. Düzgüsel sezonda dönem dönem zorluklar yaşasak da mevcut durumdan memnunuz” dedi.

TARAFTARA TEŞEKKÜR

Bahçeşehir Koleji maçında düzenlenen kitap kampanyası ile ilgili de konuşan Başkan Deveciler, “Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen zelzele felaketi sonrası ne yapabiliriz diye düşündük. Bu süreçte ayni ve nakdi yardımlarımızı da gerçekleştirdik. Toplumsal mesuliyet projeleri de bu süreçte fazlaca mühim. Bahçeşehir Koleji maçında taraftarlarımız yaptığımız çağrıya kulak verdi ve fazlaca sayıda kitap, kampanyamız kapsamında toplandı. Toplanan kitaplar araçlara yüklenerek afetzedelere ulaştırılmak suretiyle gönderildi. Tüm hemşehrilerimize gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

DHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz