Çayırova Belediyesi, Gaziantep Basketbol’a kapılarını açtı – Basketbol Haberleri

Zelzele felaketinin arkasından Türkiye Basketbol 2. Ligi C Grubu’nda savaşım eden Tabiat Koleji Gaziantep Basketbol Spor Kulübü ligden çekilme aşamasına geldi. Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü yetkilileri, Tabiat Koleji Gaziantep Basketbol Spor Kulübü ile temasa geçerek, sezona Çayırova’da devam etmeleri yönünde davette bulunmuş oldu. Çağrı üstüne Çayırova’ya gelen ve yıl sonuna kadar maçlarına burada devam edecek. Gaziantep ekibinin ulaşım ve öteki imkanları da sağlanacak.

“Bizi spora tekrardan döndürdüler”

Tabiat Koleji Gaziantep Basketbol’un kaptanı Baran Erişik, “Burada olmak bizim için hakikaten fazlaca mühim, bizim için fazlaca fazla duygu içeriyor. Bizim burada olmamızı elde eden Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Ziraatçi’ye fazlaca teşekkür ediyoruz. Bizi fazlaca güzel karşıladılar, hiçbir noksan yok. Hakikaten fazlaca mutlu şekilde ilerliyoruz. Bizi spora tekrardan döndürdüler” dedi.

“Bizlere tesislerini açtıkları için teşekkür ediyoruz”

Çayırova’da çalışmalarına başlamış olan Tabiat Koleji Gaziantep Basketbol Ekibi’nın başantrenörü Ali Yıldırım, “Ilk olarak Çayırova Belediyesi’ne bizlere tesislerini açtıkları için teşekkür ediyoruz. Bu sıkıntılı süreçte bizlere desteklerinden dolayı bilhassa Belediye Başkanımız Bünyamin Ziraatçi’ye ve alın teri döken öteki emek harcama arkadaşlarıma fazlaca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz