Furkan Korkmaz’dan kampanya! NBA yıldızları James Harden ve Joel Embiid’den depremzedelere destek – Basketbol Haberleri

Amerikan Basketbol Ligi’nde (NBA) Philadelphia 76ers forması giyen all-star pivotu Joel Embiid’in imzalı forması, Türkiye’deki depremzedelere yardım için açık artırmayla satışa çıkarılıyor.

Furkan Korkmaz deklare etti

NBA’de Philadelphia 76ers forması giyen ulusal basketbolcu Furkan Korkmaz, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada, “Canım ülkemde yaşanmış olan zelzele felaketini büyük bir üzüntüyle takip ediyorum.” ifadesini kullandı.

Furkan Korkmazdan kampanya NBA yıldızları James Harden ve Joel Embiidden depremzedelere destek

Formalar açık artırmada satılacak!

Furkan Korkmaz, ekip arkadaşı Embiid’in Kahramanmaraş merkezli ve 10 il ile Suriye’yi etkileyen depremde etkilenen depremzedeler için destek formasının açık arttırmayla satışa çıkarılacağını belirterek, “Joel Embiid ile konuştuğumda elinden geleni yapmak istediğini söylemiş oldu. Joel’in formasını depremzede yurttaşlarımız için açık arttırmaya çıkartıyoruz. Elde edilecek tüm gelir Ahbap Derneğine bağışlanacaktır.” bilgisini verdi.

Furkan Korkmazdan kampanya NBA yıldızları James Harden ve Joel Embiidden depremzedelere destek

James Harden da destek veriyor

Korkmaz, yıldız oyuncu James Harden’ın da imzalı formasıyla katkı sağlayacağını deklare etti. Furkan, toplumsal medya paylaşımında; “James Harden ile de görüştüm. Acımızı paylaştığını ve ne gerekiyorsa yapmak istediğini belirtti. Kendisinin imzalı formasını da açık arttırma ile satışa çıkartıyoruz. Elde edilecek gelir zelzele bölgesinde kullanılmak suretiyle Ahbap Derneği’ne gönderilecektir.” yazdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz