Cedi Osman ve Cleveland Cavaliers’tan Türkiye’ye destek – Basketbol Haberleri

Cleveland Cavaliers’ın evinde Detroit Pistons ile oynadığı maç öncesinde depremde yaşamını kaybedenlerin anısına saygı duruşu yapılmış oldu.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilde ciddi hasarlara sebep olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin peşinden, NBA’de Cleveland Cavaliers’ın Detroit Pistons’u konuk etmiş olduğu karşı karşıya gelme öncesinde, yaşamını kaybeden vatandaşlar için saygı duruşu yapılmış oldu.

Saygı duruşunun peşinden Rocket Mortgage FieldHouse’da ulusal basketbolcu Cedi Osman’ın yardım çağrısında bulunmuş olduğu video paylaşıldı.

‘DUALARIM, KALBİM VE AKLIM SİZLERLE’

Cleveland’ın toplumsal medya hesabından da paylaşılan videoda Cedi Osman, “Vatanımızda yaşanmış olan zelzele felaketi sebebiyle fazlaca üzgünüm. Tüm halkımıza geçmiş olsun. Yıkıntı altındakilere bir an ilkin ulaşılmasını temenni ediyorum. Dualarım, kalbim, aklım sizinle.

Cedi Osman ve Cleveland Cavalierstan Türkiyeye destek

Ekip ve bireysel olarak da elimizden gelen her şeyi hayata geçirmeye çalışıyoruz. Tekrar bu şekilde felaketler yaşanmaması dileğiyle” ifadelerini kullandı.

CLEVELAND’DAN DESTEK

Öte taraftan Cleveland Cavaliers’ın toplumsal medya hesabından meydana getirilen paylaşımda ise, “Türkiye ve çevre bölgelerdeki yıkıcı depremlerden etkilenenlere yardım elde eden mahalli ve ulusal kuruluşlara destek olmak için çalışıyoruz” denildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz