Cedi Osman gençlerle buluştu

Cedi Osman by Pizzabulls Kampı, 20-23 Haziran’da İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Düzenlenen kampa 525 genç katılırken; eğitim, seminerler, antrenman, maçlar gerçekleştirildi ve Cedi Osman gençlerle bir araya gelmiş olarak tecrübelerini paylaştı.

Hedef basketbola oyuncu yetiştirmek

Kampla ilgili data veren Pizzabulls CEO’su Cavit Can Kırbeyi, “Cedi Osman Academy, Türkiye genelinde 43 şubeye haiz. Ufaklıklara ve gençlere eğitim veriliyor. Cedi Osman ile basketbolda mühim bir iş birliği yaptık ve basketbol takımını kurduk. Takımımız Türkiye Basketbol İkinci Ligi’nde başarı göstermiş bir sürem geçirdi. Hedefimiz takımımızın ilkin birinci lige peşinden süper lige yükselmesi. En büyük hedefimiz ise Türk basketboluna oyuncu yetiştirmek. Cedi Osman Academy ile düzenlediğimiz kamplarla da bu hedefimize daha süratli ulaşacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Kampta çocuklarla bir araya gelen Cedi Osman ise basketbolun yalnız fizyolojik gelişime değil, kişiliklerinin de gelişimine katkı sağladığını ve sporun hayatlarını pozitif yönde yönde geliştireceğine inandığını söylemiş oldu. Cedi, iyi bir basketbolcu olup hayallerini gerçekleştirmek içinse oldukça çalışmalarını ve bazı fedakarlıklar gerektirdiğini gençlere söylemiş oldu ve ‘benim fedakarlığım yazlarımdı’ dedi.

İHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz