Basketbol 2. Ligi seyir keyfi yüksek müsabakalara ev sahipliği yapacak

Hizmet verdiği tüm sektörlerde ilklere imza atarak Bodrum markasını Avrupa’ya taşıyan Modern Tüm ortaklık, spora olan desteğini de tüm hızıyla sürdürüyor. Değişik spor dallarının desteklenmesi kadar sporun tabana yayılmasını da toplumsal kalkınmanın mühim bir unsuru olarak gören tüm ortaklık, bu hedefle desteklediği takımlarla sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor.

Ulusal ve yerelde birçok takıma ana sponsor olarak destek veren şirket, geçtiğimiz yıl kendi bünyesinde kurduğu Modern Bodrum Spor Kulübü Basketbol Ekibi ile de başarıya ulaşmış işlere imza atıyor. Yeni sezona süratli bir giriş icra eden takımın hazırlık maçları sürerken, Türkiye Basketbol 2’nci Lig (TB2L) maçları ise Kasım ayı itibariyle başlamış olacak. Ekip, 18 hafta süresince GS Nef, Fenerbahçe , Çorlu, Samsun, İlkler Şehri Uşak, Etimesgut, Yeni Sincan ve Diyarbakır benzer biçimde mühim takımlarla savaşım edecek.

Bu yıl basketbol severler için TB2L coşku dolu müsabakalara sahne olacak. Sporun tanıtım için de oldukca mühim bir mecra bulunduğunun altını çizen Modern Tüm ortaklık İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, Modern Bodrum Spor Kulübü Basketbol Ekibi’nın Bodrum’un tanıtımı için de mühim bir rol alacağını belirtti. Dağlarca Çağlar şöyleki konuştu: “Kısa sürede Modern Bodrum Spor Kulübü bünyesinde kurduğumuz Basketbol takımımız ile de güzel işlere imza attık. Hedefimiz Bodrum’u hem ulusal hem de internasyonal platformlarda en iyi şekilde temsil edip tanıtmak. Öte taraftan, sporun Türkiye’deki gelişiminin ve değişik spor dallarında farkındalık yaratmanın Türkiye’nin toplumsal kalkınmasına da büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz