Merkezefendi Belediyesi'nde hazırlık döneminin programı şekillendi

Yeni sezonda tarihinde ilk kez ING Basketbol Süper Ligi’nde savaşım edecek Yukatel Merkezefendi Belediyesi’nde hazırlık periyodunun programı şekillendi. Denizli ekibi, 9-27 Ağustos tarihlerinde içinde kentte antrenmanlara başlayıp sıhhat kontrollerinden geçecek. Yukatel Merkezefendi, 28 Ağustos’ta ilk hazırlık müsabakasını İzmir’de Pınar Karşıyaka ile oynayacak. Denizli temsilcisi, 31 Ağustos- 5 Eylül tarihlerinde ise Antalya’da gerçekleştirilecek Gloria Cup’a katılacak. Gloria Cup’ın derhal arkasından Denizli’ye dönecek olan Yukatel Merkezefendi, 8 Eylül’e kadar tesislerinde çalışacak.

Merkezefendi, 9-11 Eylül’de İzmir’de Petkim Cup, arkasından ise 14-18 Eylül’de Bursa’da Frutti Cup’ta boy gösterecek. Yukatel Merkezefendi Belediyesi Başkanı Veli Deveciler, “ING Basketbol Süper Ligi’nde Denizli ve Merkezefendi ilçemizin olması gurur verici” diyerek, “Bu vaka, sezonun başlamasıyla bambaşka bir heyecana dönüşecek. Şehre verdiğimiz sözü tutarak organizasyonun başarısı bizleri oldukca mutlu etti. Şimdi daha oldukca çalışıyoruz. Bu sürem ve gelecek sezonlarda gene doğru işleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Kulübümüzün ilk olarak mali yapısını denetim edeceğiz” dedi.

“GÜÇLÜ YAPILANMAYLA GELİYORUZ”

Başkan Veli Deveciler, ” Süper Lig ‘e herhangi bir borcumuz olmadan başlıyoruz. Yeni ve kuvvetli sponsorluklarla doğru bir planlamayla sürdürülebilir bir yapı oluşturuyoruz. Ana sponsorumuz Yukatel organizasyonun enerjisini artırmıştır. Yeni ve mühim sponsorlukları gelecek günlerde açıklayacağız” diye konuştu.

Deveciler,” Maçları oynadığımız PAÜ Arena Spor Salonu’nu baştan aşağıya yeniliyoruz. Ayrıca teknik ekibin emekleri doğrultusunda transferi neredeyse bitirdik. Oldukça kaliteli, mücadeleci bir ekip oluşturuyoruz. Kaptan Umut, Altan, Hakan ve Serkan ile yeni sezonda da devam ediyoruz. Yiğitcan, Thomas Akyazılı, Emircan, Jeremy, Sestina, Upson, Rihard Lomazs takımımıza yeni katılan oyuncular. Oyun kurucu pozisyonuna bir yabancı oyuncu daha alacağız” şeklinde konuştu.

DHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz