Nesibe Aydın Kadın Basketbol Takımı'ndan 4 transfer

Nesibe Aydın Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mirkan Aydın, AA muhabirine, yeni sürem öncesi teknik ekibin verdiği sıralama doğrultusunda aktarma emek harcamaları yaptıklarını söylemiş oldu.

Bu kapsamda Jessica Thomas, Alaina Coates, Gülşah Duman ve ulusal basketbolcu Meltem Yıldızhan ile anlaşmaya vardıklarını belirten Aydın, yeni sürem için iyi bir ekip oluşturmayı hedeflediklerini açıkladı.

Süper Lig ’e ilk kez katıldıkları 2020-2021 sezonunu 3’üncülükle tamamladıklarını hatırlatan Aydın, şunları kaydetti:

“Önümüzdeki sürem ülkemizi Avrupa kupalarında temsil edeceğiz. Hem Süper Lig başarımızı tekrarlamak hem de Avrupa kupalarında iyi bir aşama elde etmek istiyoruz. Onun için çalışmalarımızı yoğun bir halde sürdürüyoruz. Hem kadro hem de yönetim istikrarına ehemmiyet veren bir kulüp yapımız var. Başantrenörümüz Erman Okerman ve ekibi takımın başlangıcında 4. sezonunu geçirecek. Basketbolun duayen isimlerinden Ali Kavaklıoğlu ekip kurulduğundan beri sportif direktörlüğümüzü yürütüyor. Eğitim kurumu olmamızdan kaynaklı disiplin ve mücadeleye ilk sırada yer veriyoruz ve sporcularımızın da bu durumu sahaya yansıtmalarını hedefliyoruz.”

Hanım basketbolunun en mücadeleci takımlarından biri olduklarını aktaran Aydın, “Salgının ortadan kalkmasıyla beraber tribünlerimizi hem öğrencilerimiz hem de basketbolseverler ile dolduracağımıza inanıyorum. Önümüzdeki sürem tüm sporseverleri bizlere destek olmaya çağrı ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz