Anadolu Efes Genel Direktörü Alper Yılmaz: Liglerden bir ay önce çalışmaya başlayacağız

Anadolu Efes’in anonsörü Mustafa Özben moderatörlüğünde düzenlenen etkinlikte Alper Yılmaz, “Bu zamanda taraftarlarımızla buluşmak bizi fazlaca mutlu ediyor. Kovid-19 sebebiyle vefat eden taraftarımız Seyfullah Yılmaz başta olmak suretiyle yaşamını kaybeden tüm yurttaşlarımıza Tanrı’tan rahmet, hastalara da acil şifalar diliyoruz. Hem dünyadaki hem de Türkiye’deki gelişimleri yakından takip ediyoruz. Daima olduğu benzer biçimde Kovid-19 salgını sonrasında da yer aldığımız tüm organizasyonlarda hem bu sürem hem de gelecek sezonlarda hedefimiz en üst seviyede yer almak olacak. Gene yüksek hedefleri olan bir ekip olacağız.” ifadelerini kullandı.

“Liglerin başlamasından bir ay ilkin çalışmalarımıza başlayacağız”

Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü, THY Avrupa Ligi ve ING Basketbol Süper Ligi’nin ihtimaller içinde başlangıç süreci ile ilgili de şu detayları paylaştı:

Liglerin başlamasından bir ay ilkin bu mevzuda bilgilendirmeleri alacak ve çalışmalarımıza başlayacağız. Ihtimaller içinde karantina süreçleri de düşünülerek takımlara iki-üç haftalık hazırlık süreci verilecek. Doğal ki liglerin hangi formatta devam edeceği kati değil. Bu mevzuda Euroleague yönetimi ve Türkiye Basketbol Federasyonu ile görüşüyoruz. Bazı oyuncularımız ülkelerine dönerken bazı oyuncularımız da İstanbul’da kaldı. Tüm oyuncularımızla devamlı görüşüyor ve sıhhat durumlarını yakından takip ediyoruz. Oyuncularımızın tümü, sezonun kalanı için fazlaca motive olmuş durumdalar.

Alper Yılmaz, Anadolu Efes’in partnerlik anlamında da en başarı göstermiş sürecini yaşadığının altını çizdi.

Yılmaz, son olarak salgın döneminde büyük özveri ortaya koyan sıhhat çalışanlarına da teşekkür ederken, “Dijital Yandaş Buluşması”na katılan tüm basketbolseverler adına sıhhat çalışanlarına Kahve Dünyası’nın hazırladığı “Kahramanlarımıza” kutularından göndereceklerini belirtti.

AA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz