Ann Wauters'in corona virüs testi pozitif çıktı

Avrupa’da hanım basketbolunun en mühim yıldızlarından Ann Wauters, corona virüs testinin pozitif çıktığını deklare etti. 

Ligimizde Galatasaray, Kayseri Basketbol ve Yakın Doğu formaları giyen ve Avrupa’da 5 kez senenin oyuncusu seçilen Wauters, kariyerinde savaşım etmiş olduğu WNBA’de de All-Yıldız seçilme ve şampiyon olma başarılarını yaşamıştı. 

39 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz hafta uygulanan corona virüs testinin pozitif çıktığını deklare etti.

Hastalık sürecinin kendisi için de sıkıntılı geçtiğini belirten Wauters, “Kuvvetli bir vücuda haiz olduğumu düşünüyordum fakat virüs beni hakkaten tesiri altına aldı. Hastalığı yaşamamış biri için oldukça ürkütücüydü. Bu yüzden gençlere yada kuvvetli bulunduğunu düşünen kişilere bir mesajım var ki bununla tamamımız karşı karşıyayız ve daha çok yayılmayı önlemek adına corona virüs ile mücadelede birleşmeliyiz. Lütfen evde kalınca, kurallara uyun ve birbirinize dikkat edin” dedi. 

Kortrijk’ta hastanede testinin pozitif çıktığını ve sonrasında karantina için evine gittiğini belirten Wauters, tat ve koku alma duygusunu kaybettiğini sık sık başının dönmesi sebebiyle merdivenlerden inip çıkamadığını söyledi. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz