Miami Heat’in yeni yıldız oyuncusu olan Jimmy Butler, Miami’de kişiliği ile ilgili bir değişiklik yapmayacağını söyledi ve kontrolden çıktığına dair olan haberlere ise cevap verdi.

Şimdilerde Miami Heat’in yeni yıldızı olan Jimmy Butler, yakın bir zaman içerisinde emekli olan Dwyane Wade’in son yirmi yıl boyunca üstlendiği rolü üstleniyor.

Jimmy Butler kişiliği ile ilgili ortaya atılan iddialara şu cevapları verdi:

“O kadar kötü olduğumu düşünmüyorum. Herkesin düşündüğü gibi bir pislik değilim. Bazen biraz ekstrayım. Bunun çok Yanlış olduğunu da sanmıyorum. Eğer benim her gün yaptığım şeyi yapıyorsan ve başkaları da bu şekilde yapmıyorsa, sanırım bu konuda da bir sorunun olabilir. İşimi seviyorum. Oyunu seviyorum. Çalışmayı seviyorum. İnsanların bunu yapmak istemediği saatlerde, her gün buna çalışıyorum.”

“Bazen, neden herkes benim yaptığımı yapmıyor diyorum. Bugün bile, anlamıyorum. Gerçekten. Bunu hiç anlayacak mıyım? Muhtemelen hayır. Aşırı tepki gösterecek miyim? Muhtemelen evet. Ben benim. Ben en saf formum. Muhtemelen bazen biraz tepem atabiliyor. Bunun kötü bir şey olduğunu sanmıyorum. Çocuklar bunu kendilerini harekete geçirecek bir şey olarak görmeli. Onlardan geri adım atmayın.”

30 yaşındaki yıldız oyuncu, Dwyane Wade’in kültürünü devam ettirmek istediğini şu şekilde ifade etti:

“Taraftarlar, Dwyane Wade’i çalışma şeklini, kişiliğini, tabii ki nasıl bir oyuncu oluşunu, yaptığı tüm kazanmaları kucakladı. Bunun bir parçası olmak istiyorum. Tek istediğim kaldığı yerden buna devam etmek, kültürünü doğru yöne doğru tutmak. Bu kültür hakkında hep bir şeyler duyuyordum. ‘Hayatımda buna ihitiyacım var’ dedim.”

Jimmy Butler 2000’li yıllarda LeBron James’in önderliğini yaptığı Miami Heat döneminde onlardan özellikle nefret ettiğini de söyledi:

“Sizden nefret ediyorduk. Kesinlikle ettik. Ne zaman burada olsam ben de öyle olmasını istiyorum. Diğer takımların bizden nefret etmesini istiyorum. Biliyorsunuz kolay olmayacak. Bu bir it dalaşı olacak.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz