Anthony Davis dedi ki:” Ben dünyanın en iyi oyuncusuyum.” Los Angeles Lakers süper starı olan Anthony Davis, kendisinin dünyadaki en iyi oyuncu olduğunu söyledi. Davis bu sözleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Los Angeles Lakers süper starı olan Anthony Davis, gezegendeki en iyi oyuncunun kendisi olduğunu söyledi. 26 yaşında olan Anthony Davis, yeteneklerini ayrıca söyleyerek aynı zamanda “oyundaki en dominant oyuncu” olarak tanınmak istediğini de söyledi.

Aynı zamanda Anthony Davis, LeBron James ve Los Angeles Lakers ile kariyerine yeni bir yön verirken kendisi için herhangi bir baskı olmadığını da söyledi:

“Ben dünyanın en iyisiyim. Sanırım birçok oyuncunun, komple oyun oynama açısından yapamadıkları çok şeyi yapıyorum. Boyalı alanda ve içeride oynayabilirim, oyunun her iki tarafında da savunma yapabilirim, 1-5 pozisyonları arasında geçiş yapabilirim, skor üretebilirim. Oyundaki en dominant oyuncu olmak istiyorum ve bunu yapmaya devam edeceğim.”

Anthony Davis yaptığı açıklamara ayrıca şunları da ekledi:

“Tabi Kawhi Leonard, Kevin Durant, LeBron, Steph Curry gibi oyuncular da var, hepsi de aynı şekilde. Harika oyuncular, yetenekli oyuncular, Hall of Fame adamlar ve oyunumuzu eğlenceli yapan da bu. Herkes ligde en iyi olmak ister. Herkes en dominant olan oyuncu olmak istiyor ve bu da rekabetçi yanımızı ortaya çıkardığında, oyunu izlemesi için çok eğlenceli hale getiriyor.”

“Şampiyon olmak istiyorum. Çok çalışan ve basketbol oynamayı seven, topluluk içinde olmayı ve çocuklara yardım etmeyi ve geri kazandırmayı seven bir adam olmak istiyorum. Bunlar benim için bir miras açısından önemli olan şeyler ve mirasımı olmasını istediğim şeyler.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz